İstanbul MadalyonHer Başarı Ödülü Hak Eder

İstanbul Madalyon olarak, asit indirme tekniğiyle ürünlerimizi üretiyor, kaliteyi ve şıklığı sanatla buluşturuyoruz

İstanbul Madalyon

Hakkımızda

1969 yılından beri İstanbul Madalyon olarak reklam sektöründe asit indirme tekniğiyle ürünlerimizi üretiyor, kaliteyi ve şıklığı sanatla buluşturuyoruz. Uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübemizi dinamik ve seri teknolojimizle birleştiriyor, tasarımdan üretime özgünlüğümüzü koruyoruz. Zamak madeninden yapılma döküm madalya, madalyon, metal rozet ve anahtarlık, askeri malzeme gibi ürünleri imal ediyoruz.

Sizi Arayalım

 
 
 

Çalışma Akışımız

1969'dan günümüze

Sizi Dinliyoruz

Planlıyoruz

Üretiyoruz

Teslim Ediyoruz

HER BAŞARI ÖDÜLÜ HAK EDER
İSTANBUL MADALYON

Ürünler

Tasarımdan üretime özgünlüğümüzü koruduğumuz madalya, madalyon, ödül, anahtarlık, rozet, plaket ve kupa imal ettirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Özel Üretim

Ödüller

Özel Üretim

Anahtarlıklar

Özel Üretim

Kupalar

Özel Üretim

Madalyalar

Özel Üretim

Rozetler

Özel Üretim

Plaketler

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir sorumu var?

Hemen İletişime Geç

Teslim süreleri de istenilen ürüne ve adede göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama 2 ila 10 iş günü içerisinde ürünlerimiz teslim edilmektedir.

Fiyatlarımız istenilen tasarıma ve adede göre değişiklik göstermektedir. Ürünle ilgili gerekli detaylı bilgi edindikten sonra sizlere fiyat teklifimizi iletmekteyiz.

Bizi hemen arayabilir (0212) 293 25 42, 0537 35 39 956 numaraya WhatsApp'dan yazabilir veya info@istanbulmadalyon.com.tr mail gönderebilirsiniz